Podsumowanie Przedszkolej Akcji Wędrujący Mikrofon 2022

rok temu
Po raz kolejny nasze Przedszkole organizowało Przedszkolną Akcję "Wędrujący Mikrofon". Głównym zadaniem tegorocznej audycji radiowej, było odpowiedzenie przez dzieci na pytania dotyczące EKOLOGII. Celem tegorocznego MIKROFONU było rozwijanie amatorskiego dziennikarstwa, pobudzanie zainteresowania edukacją kulturalną wśród dzieci oraz budowanie postawy ekologicznej.

Przedszkola, które wzięły udział w Akcji:
Przedszkole 124
Przedszkole Sióstr Niepokalanek

Dziękujemy wszystkim przedszkolam za udział !

Przedszkola, które wzięły udział w Akcji:
Przedszkole 124
Przedszkole Sióstr Niepokalanek

Dziękujemy wszystkim przedszkolam za udział !