Podsumowanie Przedszkolej Akcji

"Warszawskie Podróże Koniczynka 2022"

Nasze Przedszkole w 2021/2022r. było organizatorem międzyprzedszkolnej akcji "Warszawskie Podróże Koniczynka". Celem projektu było przybliżenie dzieciom wiedzy na temat regionu, z którego pochodzi, ukazanie jego piękna i wyjątkowości, jego dorobku kulturowego, ale także rozbudzanie zainteresowania innymi miejscami w najbliższej okolicy.

Dziękujemy wszystkim przedszkolom za udział i zaangażowanie. Poniżej wstawiamy podsuowanie z akcji (po kliknęciu w logo przedszkola ukaże się podsumowanie).

Podsumowanie Przedszkolej Akcji

"Warszawskie Podróże Koniczynka 2022"

Dziękujemy wszystkim przedszkolom za udział i zaangażowanie (po kliknęciu w logo przedszkola ukaże się podsumowanie).