ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "W ŚWIECIE BAJEK H.CH. ADNERSENA"

5 miesięcy temu

W tym roku szkolnym w XI edycji konkursu „Mój ulubiony bohater z bajki” tematem prac plastycznych był portret ulubionego bohatera z baśni H.Ch.Andersena. Ilość nadesłanych prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzieci uczęszczające do przedszkoli dzielnicy Ursus wykonały 73 przepiękne prace, z których jury w składzie:

• pani Barbara Haponiuk
  • pani Katarzyna Lipińska
  • pani Anna Przygoda
  • pan Robert Makowski

wyłoniło laureatów i przyznało 1, 2, 3 miejsce oraz 2 wyróżnienia.

Najwięcej punktów (20) i pierwsze miejsce otrzymała praca Juliana Sacharuka z Przedszkola 418.

Drugie miejsce z ilością 13 punktów otrzymał portret autorstwa  Jana Ferrante z Przedszkola nr 418.

Trzecie miejsce zajęła praca Oliwii Rzepki (7 pkt) z Przedszkola nr 194..

Wyróżnienia otrzymały prace, które w głosowaniu otrzymały po 5 punktów. Były to portrety wykonane przez Zuzannę Ślązak z Przedszkola nr 418 oraz Antoninę Węglicką z Przedszkola Integracyujnego nr 137.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy pamiątkowe, a nagrodzeni dodatkowo upominki w postaci pięknych książek z baśniami.

GALERIA WSZYSTKICH NADESŁANYCH PRAC: